Kenia – ludzie

To, co mnie zafascynowało w Kenii to ludzie – urocze dzieci, piękne kobiety, malownicze stroje – męskie i żeńskie, różnorodność ubiorów w zależności od wyznania. To wszystko współistnieje równocześnie, stanowi koloryt tego kraju.
Poniżej zdjęcia z Mombasy:

W Mombasie ponad 60%ludzi to wyznawcy Islamu

Masajowie podczas rytualnego tańca

Masaj na plaży w Diani

Znów zdjęcia z Mombasy

A to ja podczas safari – Tsavo East&West

Reklamy

8 myśli nt. „Kenia – ludzie

 1. Jestem pewna, że tam pojedziesz. Świat stał się coraz mniejszy, coraz bardziej dostępny. To tylko kilka godzin lotu i… jestes w innym świecie.
  Pozdrawiam Cię serdecznie, Ewo:))

  Lubię to

 2. Afryka- moje marzenie- Właśnie wróciłam z Kenii…i muszę tam wrócić…By jeszcze raz ,świadomie poczuć jej wszystkie zapachy,zachwycić się o wschodzie słońca sawanną, posłuchać grania natury nocą, dotknąć jednej z miliona tak nisko wiszących tam gwiazd i porozmawiać z otwartymi, pogodnymi ludżmi.Kenia nadal jest moim marzeniem. Zostawilam w niej kawał mojego serca.I wrócę tam- jeśli się czegoś bardzo chce….Ja w to wierzę!Pozdrawiam wszystkich odurzonych Afryką- do zobaczenia!
  Kropka

  Lubię to

 3. Kropko – witaj:) Chyba niewiele jest tak pięknych i urzekających miejsc, jak właśnie w Kenii. Nie wierzyłam, ze Afryka mnie tak zachwyci, ale jednak.. I mimo, ze minął właśnie rok od mojego pobytu tam, to obrazy, zapachy i smaki są wciąż żywe, jakby to było wczoraj. Cudowne kolory, przestrzenie, które chce się odmierzyć wzrokiem, powiew sawanny, odgłosy zwierząt, słońce o zachodzie.. Jestem wciąż oczarowana Kenią i nie dziwię się, że i Ty również. Życzę Ci, byś tam wróciła jeszcze i na nowo odkryła swoją Afrykę:)
  Pozdrawiam:)

  Lubię to

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s