Wniebowzięta

Reklamy

6 myśli w temacie “Wniebowzięta

 1. Caddicus Caddi 26/05/2012 / 04:34

  Muszę się pochwalić, że po raz pierwszy od 5 lat moje pierworodne szczęście będę odbierał i odwoził własnie do Łodzi. Przede wszystkim godziwe godziny przylotu i odlotu. Żadne tam nocne wyjazdy.
  Tak więc jestem wniebowzięty wyborem Łodzi:-)))

  PS. Wybrałaś dobre miejsce na bloga. 5 Lat temu zaczynałem na blogspocie, ale później wyniosłem się na wordpressa. Ponad rok temu wróciłem, bo bardzo odpowiada mi zintegrowanie wszystkich usług i łatwość przechodzenia między nimi.

  Polubienie

 2. goldenbrown 26/05/2012 / 16:09

  Krogciu, cieszę się, że trafiłeś do mnie:) Tu będzie głownie zdjęciowo i filmowo, natomiast o bloxie też będę pamiętać, bo to moje pierwsze dziecię;)

  CC, decyzję, by reaktywować ten blog podjęłam wczoraj po kilku nieudanych próbach zrobienia wpisu na bloxie – miałam chyba pecha, bo nie mogłam zamieścić filmu z YT. Teraz będę musiała przetrawić nowy pulpit nawigacyjny;)

  Cieszę się, że jesteś „wniebowzięty” Lublinkiem, nic tak nie cieszy, jak zadowolony pasażer:)
  Niedawno wracałam pociągiem do Łodzi i w przedziale jechała ze mną rodzina z malutkim dzieckiem. Jechali pierwszy raz do Łodzi, już myslałam, że będą zwiedzać Łódź secesyjną, ale okazało się, że lecą z łódzkiego lotniska. Stwierdzili, że opłaca im się być trochę dłużej w podróży (pociąg do Łodzi), bo na biletach zaoszczędzili prawie 2000 zł!

  Polubienie

 3. KatoN 26/05/2012 / 16:30

  Cóż… Wstyd przyznać, a może szczęście, ale Łódź znam przede wszystkim z jednej z najlepszym powieści Reymonta 😉

  Polubienie

 4. goldenbrown 26/05/2012 / 16:51

  Witaj, Kato:) Miasto, jak miasto – jakich wiele na świecie;) Dla mnie ma znaczenie sentymentalne, tu mieszkam od urodzenia, dlatego widzę Łódź subiektywnie – zmienia się, nabiera życia, miejscami pięknieje..:)
  Ale widzę też i wady Łodzi, brzydkie, nieodnowione budynki, dziurawe chodniki, zaśmiecone trawniki itp. Serce boli, że ludziom nie chce się dbać o porządek i czystość.

  Polubienie

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s