Furia śpi na książce, czyli transfer wiedzy

Kolejny „pokot”, tym razem Furia w błogim śnie na ławie.  Przypomniał mi się taki studencki przesąd, że przed egzaminem trzeba było wsadzić książkę pod poduszkę, żeby wiedza „weszła” do głowy;) Funia przytuliła się do kalendarza medycznego, może „wkuwa” normy laboratoryjne?;)

 A czereśnie były słodkie, soczyste, mniam…:) 

Reklamy

20 myśli nt. „Furia śpi na książce, czyli transfer wiedzy

 1. Wszyscy mamy teraz dyskomfort. My możemy wskoczyć parę razy dziennie pod prysznic, gorzej z kotami. Teoretycznie Furia mogłaby być wykąpana, bo ją kiedyś kąpaliśmy, ale nie chcę mieć wydrapanego oka, bo kąpanie Furii to właśnie znaczy dosłownie – furia w kąpieli;)

  Lubię to

 2. Main-coony mogą być kąpane, tak zresztą zalecał hodowca, od którego wzieliśmy Furię. Pewnie dlatego, że mają długie futro i brudzą sobie tyłki;) Kiedyś musieliśmy wykąpać naszą futrzastą, bo tak się zapaskudziła w kuwecie, że był tylko jeden kierunek: łazienka!

  Lubię to

 3. Goldi, noszz nie wiem jak tu trafiłam!! Od kilkunastu dni zastanawiam się,czemu nic nie piszesz, zwiedzam ciągle Twe Bieszczady, a Ty tutaj!
  Zaraz muszę Cię od nowa zalinkować.Ostatni Twój ślad w moich odnośnikach, to tam, gdzie kierujesz na Bieszczady właśnie!
  A Furia prze-u-ro-cza! :)))) Widać, że mądra kocica 😉

  Lubię to

 4. Endzi, wybacz mi to zamieszanie z blogami. Prawdę mówiąc, ostatnio dopiero zaczęłam sprawdzać dokąd prowadzi link z moich komentarzy na WP, zazwyczaj prowadził w nieznane..

  Lubię to

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s