Pershing w torbie


Edit 07.08.2012
Jak w komentarzu wspomniał Oceanofstupidity koty uwielbiają się chować w torbach, pudełkach, wszelkich zakamarkach, co akurat doskonale prezentuje Perszuś.


   Natomiast tę naturalną skłonność kotów do szperania w zakamarkach da się wykorzystać przy tworzeniu różnych zabawek – poniżej schowki na przysmaki, które można zrobić z wielu rzeczy: 

Reklamy

8 myśli nt. „Pershing w torbie

 1. Dlatego od czasu do czasu w przedpokoju ustawiam karton, żeby koty miały rozrywkę:) Ale gdy Dibi zaczyna go rozbierać na drobne elementy, to konczy się kartonowa atrakcja;)
  Można wykorzystać tę naturalną kocią ciekawość i zrobić im schowki z przysmakami:) Córka zrobiła takie z plastikowej butelki i z tekturowych tulei po papierze toaletowym:)

  Lubię to

 2. No, nie wiem, nie wiem..;) może Pchełka podłącza się do Ciebie, jak do akumulatora?:) Widać, że jej dobrze przy Tobie, inaczej znalazłaby sobie inne miejsce.
  Coś w tym jest, Marku, moja Łapka (której nie ma na tych filmikach) prawie co noc przychodzi się przytulić do mnie, albo kładzie się przy mojej głowie i czeka aż się obudzę.
  Bardzo cieszę się, że są u nas w domu zwierzęta, bez nich byłoby chyba smutniej…;)

  Lubię to

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s