Niebo pełne ptaków

To już naprawdę jesienny czas.. Ptaki szybują po niebie..
Przysiadły na „Darze Pomorza”, na „Błyskawicy” i na dachach gdyńskich domów.
I tylko patrzeć, jak nam się jesień posypie z drzew i wleci za kołnierz strugą deszczu.
Zapraszam do pozerkania na „ptasie” zdjęcia.

Reklamy

10 myśli nt. „Niebo pełne ptaków

 1. Witaj w moim zakątku:) Robienie zdjeć „pod górę” może być niebezpieczne, zawsze boję się, że się o coś potknę, bo trudno tak zupełnie stać w miejscu;) Ale pewnie znasz ten PRZYMUS wewnętrzny, by zrobić zdjecie, bo inaczej czegoś będzie żal..

  Byłam na Twojej stronie – fantastyczne zdjęcia i podróże!

  Lubię to

 2. Łatwo napisać „nie lubię”, ale prawda jest inna. Nie lubię ale robię, mimo że boli i niebezpiecznie – masz rację co do wewnętrznego przymusu. Kiedy robiłem zdjęcia poprzednim aparatem, ze względu na słaboogarniający obiektyw, często kładłem się na wznak żeby mieć dobre ujęcie. Wspomnę tylko że zawsze wtedy budziłem niezdrową sensację :). Podoba mi się Twój blog. Cenię ludzi którzy potrafią uchwycić rzeczywistość.

  Lubię to

 3. Od zawsze lubiłam robić zdjęcia, od Smieny8, poprzez rózne „wynalazki”, az do moich obecnych „kameraków” (mój ulubiony Olek ma aktualnie awarię..). Próbowałam zawsze zapisać chwilę, to, co mnie zachwyciło, czym chciałabym się potem podzielić z bliskimi.. Ale zdjęcie jest przeważnie „płaskie”, nie w sensie samego wymiaru, ale odtworzenia emocji;) Czasem potrzeba wyobraźni, by poczuć chwilę i cel zdjęcia;)
  Czasem mnie też zdarza się przybrać dziwną pozę, by zrobić fotę, co z kolei wykorzystuje mój mąż, bo robi dokumentację moich przysiadów, itd;))

  Lubię to

 4. Wczoraj usiłowałem zrobić takie zdjęcie jak Twoje nr 4. Chmary ptaków szalały na niebie, niestety miałem pod ręką tylko komórkę. Cóż, wolno to pstryka, a ptaki ani myślały mi pozować 😉

  Lubię to

 5. Wugusiu, i tak najlepsze okazje zawsze uciekają, gdy nie masz pod ręką pstrykadła;) Trzaskałam zdjęcia w ciemno, bo jak zauważyłeś, ptaki nie pozują;)
  Nawet nie zauważyłam, ze zaplątał mi się ten lotniarz:)

  Lubię to

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s