Gryzoń ;)

Czy koty są GRYZONIAMI?? Nie, ale Dibi zachowuje się, jak typowy gryzoń;)
Czego przykładem jest poniższy film – Dibi na żywo;)

Reklamy

18 myśli nt. „Gryzoń ;)

 1. Goldi
  A może Dybiemu brakuje jakiejś roślinki co wywołuje… wymioty? Czasem niestrawiona sierść (i inne takie) muszą się ewakuować w inny sposób niż pozostałe rzeczy 😉

  Polubienie

 2. Ach, wszelkie pudla, kartony to przecież koci raj! ;)))Moje wprawdzie nie gryzły AŻ tak, ale kilka sprzętów domowych ” uległo zniszczeniu” ..
  😉

  Polubienie

 3. Dibi jest pierwszym kotem, który AŻ tak gryzie kartony i co popadnie. Jesli zostawię na stole jakis notes, czy segregator z dokumentami, to mam zagwarantowane ogryzione rogi!!
  Nie tak dawno na chwilę dosłownie położyłam prezent opakowany w śliczną torebkę i za moment już jeden róg torebki był przedziurawiony..;) Na Dibi nie ma rady…;))

  Polubienie

 4. Znajoma kotka, będąc świeżo upieczoną mamą, wygryzła cały środek boku kartonu, który dostała na swoje nowe mieszkanko. Wygryzła go od góry aż po samą podłogę, równiutko jak pod linijkę, żeby jej maleńkie dzieci mogły sobie spokojnie wchodzić i wychodzić. Gdybym nie widział, nie uwierzyłbym ze kot 🙂

  Polubienie

 5. Do tej pory z takim wygryzaniem kojarzyły mi się psy, które mieliśmy. Jak tylko w domu pojawiał się karton, to zostawialiśmy go przez pewien czas, zeby psica mogła się pobawić, powygryzać, poznęcać;)
  Sprytna ta Twoja znajoma kicia, pokazała przy okazji maluchom, jak radzić sobie w różnych sytuacjach 🙂

  Polubienie

 6. Kot dla mnie jest zwierzęciem typowo użytkowym – są myszy w domu, trzeba kota. Pies to wyższy poziom zażyłości. Nie wiem, nie wiem.. ale zastanawiam się ciągle, dlaczego stare panny tak lubią koty? Być może dlatego, że koty pilnują dziur? Mysich dziur.

  Polubienie

 7. Kaciu, takie podejście użytkowe, jak Twoje, prezentował też mój ś.p. wujek, który mówił, że psy, koty są niepotrzebne człowiekowi, bo nie ma z nich pożytku – ani się nie da ich wydoić, ani zjeść.. (wujek nie lubił wschodniej kuchni)
  Na starych pannach nie znam się, nigdy nie byłam, więc ani potwierdzę, ani zaprzeczę, czy aż tak bardzo lubią koty;)
  Mam 2 sąsiadki, które są bardzo starymi pannami, ale nie wiem, czy one takie wyjątkowe, czy się czasy zmieniły, bo one lubią tylko psy. To znaczy tylko suczki. (miały kiedyś pieska, ale to był spaniel, czyli jaki tam z niego pies..;) )

  Polubienie

 8. Kaciu… no, nie wiem, ja bym to nazwała nie sztuką, lecz masochizmem ;P
  I mimo że to kobiety są największymi masochistkami, ja się do takich nie zaliczam, chociaż moje 5 kocich potworów potrafi mi nieźle zaleźć za skórę;)

  Polubienie

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s