Hieroglify smugowe

Zakochany pilot śle wiadomość ukochanej w im tylko znanym języku 🙂

Reklamy

30 myśli nt. „Hieroglify smugowe

  • Kto wie, czy nie masz racji.. 😉 Spiskowa teoria dziejów wkrada się wszędzie, nie omija nawet takiego nieciekawego miejsca, jak Łódź.
   Chemtrailsy, takie prawdziwe, widziałam w zeszłym roku w Moskwie, było to podczas uroczystości zapalenia znicza olimpijskiego.

   Lubię to

  • Witaj w Goldenowej Chatce 🙂 Jesli po naszym niebie zaczynają latać złomy i rzęchy, to zaczynam miec opory przed lataniem 😉
   I tak przy okazji – jakoś odeszła mi ochota na przelot Dreamlinerem po tych wszystkich atrakcjach, jakie zafundował Boeing swoim pasażerom..

   Lubię to

 1. Te ślady są dość nietypowe. Chyba nie miałem okazji wcześniej takich zobaczyć. Rzeczywiście wyglądają jak jakieś zaszyfrowane wiadomości.
  Mieszkam w takim miejscu, że błękit nieba zwykle pozostaje nienaruszony ale czasem niebo jest przeorane tymi białymi smugami.

  Lubię to

  • Cieszę się, że miałam przy sobie aparat foto, chociaz akurat była to malutka bździnka 😉 Inaczej nikt by nie uwierzył mi na słowo, gdybym opowiedziała o tych hieroglifach. Coraz więcej na naszym niebie pasów, smug, zupełnie, jakby ktos tkał materię z chmur..

   Lubię to

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s