I.. Raz Dwa Trzy

Na ten koncert czekałam długo. Nie tylko od stycznia, kiedy to kupiłam bilety, ale znacznie dłużej.. Piosenki „Raz Dwa Trzy” należą do moich ulubionych, do których wciąż wracam i odkrywam w słowach nowy sens. A może dojrzewam do zrozumienia go? Bardzo cenię tę grupę i cenię Adama Nowaka, jej lidera. Za dojrzałe, piękne i poetyckie teksty, za wrażliwość, za to, że wywołuje we mnie niecodzienne uczucia, gdy słucham jak i o czym śpiewa. Piosenki o szczęściu, o nadziei, o wierze, o miłości po kres, o wybieraniu własnych dróg i rozwiązań.. Tak ważne, by zrozumieć siebie, by znaleźć swój wewnętrzny spokój i sposób na życie.
Koncert był niesamowitą ucztą dla duszy, Raz Dwa Trzy dali potężną dawkę pozytywnych emocji, za co w podzięce publiczność zgotowała im owacje na stojąco.

 

 

Reklamy

16 myśli nt. „I.. Raz Dwa Trzy

 1. Nie ma to jak koncerty na żywo! Muzykę czuje się w sobie, chłonie każdy takt i słowo. W domu nigdy nie słuchamy tak głośno 🙂 najczęściej coś jeszcze robimy lub czytamy. A koncert to koncert. BTW świetne zdjęcia!

  Lubię to

 2. A! I jeszcze miałem powiedzieć, że jak na wersję „live” to masz świetną jakość 😉 Wreszcie mam łącze ma którym mogę posłuchać bez kręcącego się w nieskończoność kółeczka wczytywania ;)))

  Lubię to

 3. Ech.. piękna sprawa 🙂 Tylko raz miałem okazję oglądać ich na żywo. Widzę, że od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Starzeją się lub jak kto woli coraz bardziej dojrzewają ale najważniejsze, że dają radę.
  Świetne zdjęcia wyszły. Bardzo wyraziste.

  Lubię to

  • Do Raz Dwa Trzy mam wielką sympatię i szacunek. Grupa od lat gra na dobrym poziomie i co ważne – muzycy szanują publiczność. Koncerty zawsze są na 123% 😉
   Nie wszystkie zdjęcia mi wyszły, ale część jest ok.

   Lubię to

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s