31 marca 2015

Kończy się marzec, dogasa ostatni dzień pierwszego kwartału 2015 roku, a za oknem spontaniczny powrót zimy. I to w tej niesympatycznej postaci – śnieg na przemian ze śniegodeszczem, silny wiatr, który nie tylko chce urwać głowę, ale i połamać gałęzie, pourywać odstające kawałki reklam, czy blach, wszystko mu jedno co.
Za kilka dni Wielkanoc, czyli wiosenne (??!!) święta, ale jakoś nie czuć tego w powietrzu. Prawdę mówiąc, nawet i w sklepach jakby mniej w tym roku zajączków i kurczaczków, a może to tylko moje wrażenie? Telewizji nie oglądam, dlatego nie jestem na bieżąco z reklamami, czy okazjonalnymi ofertami, ale i tak mam wrażenie, że mało jest radości z powodu zbliżających się Świąt, jakby z narodu uszło powietrze….

Parę migawek – dzisiejszy opad:

AIMG_6462 AIMG_6463
W Manufakturze jajo zastąpiło choinkę;)

 

AIMG_6435
Na moim oknie pojawiła się pachnąca wiosna:)

AIMG_6381

A koty, jak to koty, niektóre marcują, natomiast Namira i Dibi ćwiczą sporty walki, przygotowują się do mistrzostw Łodzi w łapu-capu:

AIMG_6392 AIMG_6394 AIMG_6395

Reklamy

15 myśli nt. „31 marca 2015

  1. Pogoda jaka jest, każdy widzi, a jest taka raczej do sprzątania w domu i prasowania. Natomiast kurczaczków też wydaje mi się, że jakby mniej. Nic to. Zrobimy, upieczemy, posprzątamy, Święta Zmartwychwstania będą 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Co o tym myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s